Albania forever

V Bubenečské nádražce bylo opět veselo

Dr. Alban 2016 - winner

(26.2.'16) Tentokrát v Bubenečské nádražce prokázali albánští borci na druhém ročníku nationalu Dr. Alban svojí absolutní převahu! Do jednoho totiž splnili zadání z Tirany.

Boj o finále

Na závodu měli největší myslitelné zastoupení, všichni 4 hráči albánského rudočerného týmu nastoupili v plné síle. Do prvního kola je doprovodili američanka, norka, ghaňanka, čech, mongol a fin. Hra začínala v poklidném duchu, ale dlouho na sebe nenechalo čekat vypadnutí prvního hráče, obhájce loňského titulu, Cirhozy, který tak splnil zadání a umístil se do desátého místa (včetně). Záhy ho doplnili fin Rikka Ruuk a teamový kolega Kunta. Čtveřici vypadnuvších uzavřela Koťátko a první tři Albánci tak mohli začít slavit!

Finále narušeno nevítanou návštěvou

Do finále se tak z pořadatelů dostal pouze kapitán Shitetu Red Hill, který s notnou dávkou štěstí odolával atakům ostatních hráčů. I přes narušení represivními složkami (stížnost podána) finálová hra odsýpala rychle a s humorem. Stůl v průběhu večera opustila Zhaf, Lucka a nakonec i Red Hill, což bylo jen štěstí, jinak by si musel předávat diplom sám.

Vítězem a držitelem putovní trofeje se stal Lumir, na druhém místě skončila Auntie Cat a na třetím Batbold. Tipovačku nakonec vyhrála Lucka, a tak ani ona neodcházela s prázdnou.

Výsledky & live: Dr. Alban 2016


Pro SCWU media
Tiran z Tirany

More news
Kalifornský Cider!Třetí roura pro KocouraVelký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.