Fiesta del Sol 2014

Otočte polské vlajky!

Indonésie se po téměř pěti letech dočkala turnajového vítězství zásluhou Soxace na Fiesta del Sol 2014.

Druhý ročník letního poháru Slunce začal nepříjemnostmi v podobě odhlášek mongolského veterána Oleandra a také možného černého koně turnaje Marpooa, o jedinou trofej se tak bojovalo ve smíšené bitvě deseti hráčů. I přesto byl turnaj velice kvalitně obsazen a sliboval skutečně kvalitní hru. Hracími slovy pořadatelé uctili památku skončeného MS ve fotbale, ale zaměřili se při volbě placek na otázku budoucnosti. Konkrétně byli hracími slovy SUARÉZ, ČAPOUN a PELTA. Prvním kolem neprošel ani jeden mongolský hráč a vypadalo to na opakování scénáře z dubnového Team Championship. Kocour prohrál stejně jako Sheyba dokonce obě kola a berou 8. a 9. místo. Desáté místo zbylo na ruského ganjogarchu Fenha (prozradil nám, že má brazilské kořeny a zažádal o změnu hracího nicku v portugalštině), ovšem na rozjetý vlak Ruprechta, Jooki nebo Soxace neměl šanci reagovat. O poslední finálové místo se v konci druhého kola rozhořel zajímavý souboj mezi Paczessou, Osvaldem a Kocourem. První ze souboje odešel Kocour následovaný Osvaldem. Paczessa prošla z šestého místa do finále, které také po dvanácti partiích nakonec obsadila.

Winners of Fiesta del Sol 2014Obsazení finálového stolu bylo nabité, posuďte sami: kromě Paczessy, vítězky Košiška Cupu 2013 a finalistky SCWS, se u stolu sešli Ruprecht, finalista Team Championship a SCWS, světová jednička Ladies Edition Marge, dvojnásobný finalista SCWS Kraken, aktuálně nejlepší hráč světa Jooki a nakonec Soxac, který na svůj nějvětší triumf čekal právě do tohoto večera.

Ruprecht opustil finálový stůl po sedmnácti partiích, na konečné čtvrté místo Krakena se čekalo jen o chvíli déle. Jooki rozhodně neměl svůj den, i tak vydřel druhé místo a jeho obdivuhodná série stále pokračuje. Na pódium pro tři nejlepší se dostala tradičně nenápadná, ale zkušená Marge.

Soxac navázal svým triumfem na zlatý úspěch indonézana Fleische ze Světové série 2009, ovšem je to vůbec první vítězství hráče Tanamuru Jakarta v historii a dá se předpokládat, že na ostrovech teď probíhá naprosté šílenství. Soxace také toto vítězství posunulo na třetí místo historických tabulek mezi indonézany, na Viktoora ztrácí jediný bodík. Dílčí posuny v žebříčcích se samozřejmě udály i jinde, Kraken se vrací na pozici světového hráče č. 3, Jooki má na dosah první desítku historie, Kocourův náskok v čele zvýšil na 100 i přes znatelný neúspěch v turnaji.

Výsledky Fiesta del Sol 2014


za Smoking Cat News
Leon Berger

More news
Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.