Greenhorn Cat ovládli zástupci českých klubů

Vítězem se stal Robi z Kozlovny

Winners of GreenHorn Cat 2015(27.11.´15) Druhého ročníku turnaje GreenHorn Cat se zúčastnilo osm nováčků včetně Rikka Ruuka, který se loňského premiérového ročníku nemohl zúčastnit kvůli zranění. Zelený skleněný kvádr si nakonec odnesl domů Robi z českého týmu Kozlovna. Hned za ním skončil jeho týmový kolega Alesh. Bronz si vybojoval Lumir.

Fin Rikka Ruuk, který měl ze všech zúčastněných nejvíce odehraných turnajů, se sice probojoval do finále, ale opouštěl jej jako první. Favoritem podle fanoušků byl vítěz letošní Košička cupu a šestý hráč ze Světové série 2015 Lumir, kterého letos draftoval tým Royal SCC Vinohrady. Lumir měl také dvě šance, jak se probojovat na Masters, ovšem nevyšla mu ani jedna.

Koťátko splnila zadání z Tirany na sto procent. V prvním kole opustila stůl číslo jedna jako první a obdržela placku. Radost udělala i svému support týmu, se kterým přicestovala vládním speciálem. Druhá ženská účastnice Lenny se na svém vůbec prvním turnaji probojovala do finále, kde si mezi ostřílenými karbaníky vedla poměrně slušně, a tak hráčka hájící barvy Velké Británie skončila na celkovém pátém místě.

Finálová čtyřka byla čistě v režii českých hráčů. Lumir a pozdější vítěz Robi se po celý průběh finále drželi v popředí a zdálo se, že boj o celkový triumf se odehraje mezi nimi. Lumirovi se ale v závěrečném FinalFour přestalo dařit. Právě pouze na jeho a Glideovo konto se v samotném závěru turnaje připisovala písmena. Méně štěstí měl nakonec Glide a opouštěl finálový stůl na čtvrtém místě.

Robi se jako vítěz GreenHorn Cat probojoval na Masters2015, kde se utká s mongolským kapitánem a vítězem posledního ročníku Masters Kocourem, američanem Ruprechtem, trojnásobným vítězem SCWS Jookim a albáncem Kuntou. V Ladies kategorii se na Masters utkají američanky Auntie Cat a Marge, vítězka SCWS 2015 Paczessa, vinohradská kapitánka Jonagold  a ghaňanka Shmoulinka.


Výsledky GreenHorn Cat  2015

Hrací slova: StŠtika, Mladá
Pro SC média
LeonTeenka Berger
Bubenets

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.