Oleandr Khaan

Mongolian Tube ani na podruhé neopustí rodnou step

Mongolian Open 2015 winner(Bulgan, 1.2.'15) Mongolský karetní hráč Oleandr proměnil svou první finálovou účast kariéry ve vítězství a stal se vítězem Mongolian Open 2015. Druhý skončil americký hráč Ruprecht reprezentující tým San Diego Padres. Na třetím místě skončil obhájce titulu Kocour z mongolského týmu Smoking Chingiss Daschinchilen.

Oleandr do mongolského turnaje v Kouřící kočce v aréně Follow the Cat v Bubenči, kterého se zúčastnilo 10 hráčů ze sedmi zemí světa, vstoupil velmi dobře. V prvním kole se mu dařilo nejvíc ze všech hráčů. Jako jediný obdržel pouze jedno písmeno a došel do svého prvního finále kariéry. Do finále nevstoupil vůbec špatně. Za celé finálové kolo si připsal na svůj účet pouze dvě písmena z finálového slova Halík.

Lepší vstup do finále než ostatní účastníci měl Kocour, který přes hodinu a půl neobdržel ani jedno písmeno. A už to vypadalo na z jeho pohledu jasnou záležitost. Mezitímco držel čisté konto, vypadli od finálového stolu američanka Auntie Catherine a ghanský reprezentant Gindraa.

Ve finálové čtyřce si to pak mezi sebou rozdali tři hráči domácího Mongolska a Ruprecht z klubu Sand Diego Padres (USA). Z mongolských hráčů vypadl jako první Batbold, vítěz loňského GreenHorn Cat, a obsadil v celkovém pořadí Mongolian Open 2015 čtvrté místo. Závěr finále zvládli nejlépe Oleandr a Ruprecht. Kocour, který měl celé finále skvěle rozehrané, v závěru získal v krátkém časovém úseku tři písmena a skončil na třetím místě. Oleandr s Ruprechtem měli shodně po dvou písmenech a o vítězi letošního Mongolian Open rozhodla procentuální úspěšnost. V té byl na tom o 8 % lépe reprezentant Mongolska Oleandr, který dokázal svou první finálovou účast proměnit ve vítězství.

Kromě již zmíněných hráčů se turnaje zúčastnili hráči dalších čtyř zemí světa. Petra, reprezentující od letošní sezóny český tým KK Královské Vinohrady, skončila spolu s Osvald, reprezentantkou Kataru na děleném 7. místě.

Finský hráč Rikka Ruuk, který obhajoval sedmé místo z minulého ročníku mongolského turnaje, se stal v prvním kole prvním hráčem u stolu č. 1, který získal všech pět písmen z herního slova Halík a obsadil celkové deváté místo. K radosti Rikky Ruuka se u druhého stolu nevedlo o moc lépe albánskému hráči Red Hillovi, který obsadil v konečném pořadí poslední desátou příčku.   

Výsledky Mongolian Open 2015


LeonTeenka Berger

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.