Nedobytná mongolská step potřetí!

Sezóna 2016 odstartovala!

SC National Tour 2016: Mongolian Open 2016 - news(29.1.'16)   Druhá plnohodnotná sezóna Smoking Cat byla zahájena již tradičně nejstarším turnajem série Nationals, Mezinárodním otevřeným mistrovstvím Mongolska. Na mongolské půdě se doteď prosazovali téměř výhradně domácí hráči a ani letošní ročník nebyl výjimkou.

Obsazení přitom bylo velice kvalitní, ale ani čerstvá vítězka Masters Marge, ani silná dvojice Royalu Vinohrady Jonagold a Lumir nedosáhli finálového stolu.

Ten naopak od pozice C výše ovládli čtyři mongolští hráči a po rychlém vyřazení Pavla to vypadalo na absolutní ovládnutí turnaje.

Jenže proti byl velmi překvapivě papírový outsider RedHill, ze souboje o titul postupně odstavil Paczessu i obhájce titulu Oleandra a dokráčel si pro své první podiové umístění kariéry. Albánci se začínají prosazovat na turnajích pravidelně, předloňskou hvězdu Cirhozu loni překonal Kunta a letošní sezóna může patřit právě kapitánovi Shitetu. I tak ovšem měl RedHill daleko k oběma mongolským hráčům na prvních dvou místech. Kocour vyhrál Mongolian Open už podruhé, tentokrát s bilancí 90 % před Batboldem, který slavil stříbro i na loňské Světové sérii.

Turnaj se těšil obrovskému zájmu fanoušků, kteří přijeli z Albánie, Ghany nebo Spojených států, přijely i mongolské děti a podpora byla znát v každé hře turnaje. Fanoušci si poté zahráli i vlastní turnaj.

Zkrátka a dobře, choďte na Kočku, tohle na hokeji ani fotbale nezažijete...

Výsledky a LIVE: Mongolian Open 2016
(Pozn. redakce: Oleandr na 4. místě, Paczessa na 5. místě, dle počtu odehraných her a bodů)


Leon Berger
Daschinchilen, Bulgan, Mongolia, Asia

More news
Kalifornský Cider!Třetí roura pro KocouraVelký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.