Mongolský vlk trofej nevydal!

Norsko–mongolský duel vyhrála zkušenost

Mezinárodní mistrovství Mongolska v rámci zimní National Tour se stalo příjemným zahájením karetní sezóny 2014, v níž čeká na hráče a hráčky rekordní množství turnajů.

Jurta hostila hráče z evropy, nestranný rozhodčí dorazil až z Ghany

Mongolian welcome drink - International Mongolian Championship 2014 Za favority turnaje pasovala odborná i laická veřejnost oba mongolské leadery, Kocoura a Paczessu a pak také Jonagold z Královských Vinohrad. Turnaj přivítal (31.1.) několik nováčků, například finského komentátora Rikku Ruuka, Petru z Jazzi da Žižkov a portugalce Marpooa. Ten také prokázal účinnou nováčkovskou taktiku nenápadného přístupu a ze svého prvního turnaje kariéry si odnesl diplom za 2. místo. Jonagold vzhledem k očekávání fanoušků zklamala a odešla od stolu jako Číňan už v prvním kole spolu s Kate a Rikka Ruukem, který však svou finálovou naději držel ze všech sil a za sedmé místo připsal první 4 body do světového pořadí.

Finále

Finálovým slovem byl Rusák, další z těch, koho mongolové „milují“. U stolu se sešli tři mongolští (Kocour, Sheyba, Paczessa), Petra, Lucka a Marpoo.

Prvním Rusákem se stala překvapivě Paczessa, pro níž to také znamenalo poměrně nepříjemné překvapení. Páté místo obsadila Petra, která jakožto kojící matka nemusela absolvovat welcome drink, a tím pádem byla v určité výhodě od samotného počátku turnaje, nicméně i tak je výsledek velice solidní.

Grande finále

Ve chvíli, kdy turnaj dospěl do velkého finále poslední čtyřky, na tom byla nejlépe Lucka z norských Elks, následovaná Kocourem a Marpooem.

Rozhodly poslední dvě hry, které prohráli Lucka a Sheyba, což pro ně znamenalo propad na třetí, resp. čtvrté místo. Z premiérového titulu na MM Mongolska se radoval Kocour, který navýšil svůj náskok v čele žebříčku SCWU o dalších 14 bodů. Zároveň oznámil, že individuální turnaj bude absolvovat až na začátku druhé poloviny sezóny, tedy na Fiesta del Sol. „Budu hrát jen týmovou soutěž, případně JokeRiders, dostanu-li nabídku, ale vynechávám Košiška Cup,“ řekl Kocour exkluzivně našemu serveru.

Nejvyšší sledovanost turnaje byla zaznamenána v Norsku, divácká spokojenost byla údajně stoprocentní.

Sezóna pokračuje již tuto středu (5.2.) AfroCatem – Africkým pohárem na černém Kladně, který také hostí zajímavé osobnosti Smoking Cat.


Oficiální výsledky International Mongolian Championship 2014

Pořadí Hráč Body Kola Písmena Počet her Úspěšnost
1. KOCOUR
16 2 (2) 5 (17) 29 83 %
2. MARPOO 14 2 (3) 5 (16) 29 83 %
3. LUCKA 12 2 (3) 5 (16) 28 82 %
4. SHEYBA 10 2 (5) 7 (16) 28 75 %
5. PETRA 8 2 (5) 6 (14) 27 78 %
6. PACZESSA 6 2 (5) 8 (13) 27 70 %
7. RIKKA RUUK 4 1 (5) 5 (13) 13 62 %
8. JONAGOLD 2 1 (5) 5 (12) 12 58 %
9. KATE 1 1 (5) 11 (9) 11 55 %

Leon Berger – Klášterec nad Ohří

More news
Kalifornský Cider!Třetí roura pro KocouraVelký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.