Vizour poprvé poražen ženou!

Neplakal jen medvídek

PartyCat 2016 winners (event tournament) (19.2.'16) Druhý ročník kočkařského klání v Čimické Kozlovně přinesl opravdu skvělou podívanou, která vyústila v úspěch Paczessy a domácích borců. Ale pojďme se za turnajem poohlédnout od začátku.

Již dopředu bylo jasné, že dostat se do šestičlenného finále nebude tentokrát nic jednoduchého. Posuďte sami, ke stolům usedlo celkem 5 vítězů major turnajů, dále 3 „profesionálové“ z Kozlovny v čele s Láďou Vízkem, 2 nevyzpytatelní a stále se lepšící Albánci, populární Lenny a nakonec Glide.

Party First Round

První kolo, které se hrálo na hrací slovo Pavel (Richter), mělo na všech třech stolech podobný průběh (tj. rychlý). V případě prohry Albánce Red Hilla, který se na turnaj dostavil se silnou virózou a s tradičně coubertinovskými zadáními z Tiranny, se dalo mluvit klidně i o úspěchu, ale v případě Marge a Jookiho, kteří získali shodně jen 55 %, znamenal obdržený Pavel prakticky konec nadějí. Ostatní byli příliš vzdáleni. Nejlepší pozici pro 2. kolo vytvořil Robi, který udržel čisté konto a Glide s jedním písnem, ostatní měli písmena 2, pouze Kunta a Kocour 3.

Party Second Round

Do druhého kola byly nalosovány 3 velmi zajímavé stoly, hrálo se na slovo Šmíca. Jako první dohrál stůl, u kterého se sešla zajímavá sestava Vizour, Robi, Paczessa a Jooki. Oba borci z Kozlovny se překvapivě velmi rychle dostali na matchball a za této konstelace se Vizour rozhodl hru raději rychle ukončit, vědom si toho, že na finále by měla 4 písmena stačit. Robi byl tímto počínáním zprvu rozladěný, ale posléze si spočítal, že ani jemu finále neunikne. Horší zpráva to byla ovšem pro hráče na ostatních stolech. Bylo jasné, že nepoustoupí i někdo „bez placky“. Černý Petr nakonec vyšel na Kuntu. V poslední hře sice ubránil prohru na úkor Pavla, ale nakonec ani to nestačilo, nepostoupil ani jeden z této dvojice. A vzhledem k tomu, že ani Marge se podobně jako Jookimu zázrak nepovedl, postoupil od tohoto stolu do finále jen stabilně hrající Alesh. Na třetím stole si postup pohlídali Kocour a Glide, Lenny se již nedařilo tolik jako v prvním kole a nakonec to byla ona, kdo obdržel páté písmeno, které znamenalo konec nadějí.

Party Final

Do finále tedy postoupili, v pořadí od nejlepšího: Alesh, Paczessa, Glide, Robi, Kocour a Vizour. Takže všichni tři hráči Kozlovny, oba dva hráči mongolského Daschinchilenu a Glide, který tím zachránil čest věhlasného klubu KK Bílá Hora. Finálovým slovem se stal Filip (Jícha), třetí ze sportovců, které bychom rádi v turnaji viděli příští rok. Finále bylo velmi vyhecované a vyrovnané, pomalu ale jistě se ovšem začala vytvářet trojice nejlepších, Alesh, Paczessa a Vizour, všichni nakonec skončili se třemi písmeny a rozdělili si místa na pomyslném podiu tedy podle procent. Ještě před tím ale jako první opustil finálový stůl Kocour, kterého dvě hry na to následoval Robi a za další dvě hry Glide. Vítězem PartyCat 2016 se tedy stal Alesh, pro kterého je to první vítězství ve Smoking Cat v kariéře a posun z loňské 4. příčky. Na druhém místě skončila mistrně hrající Paczessa, která dokázala Robiho a Vizoura porazit jak ve druhém kole, tak nakonec i ve finále. Vizour, který si již tradičně šel pro vítězství, opět dokázal své nesporné karetní kvality, ale obdobně jako loni i letos stanul těsně pod vrcholem, tentokrát na 3. místě.

Výsledky PartyCat 2016


z Čimic pro SCWU media,
Datel

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.