Smoking Cat Weekend 2014

JokeRiders Cup 2014 Team Championship 2014

 

JokeRiders Cup

&
Team Championship

 

 

 

Za několik dnů přivítá karetní chrám v Bubenči celkem 40 hráčů ve dvou týmových turnajích. Sobotní JokeRiders Cup svede proti sobě tradiční soupeře, Čechy a Tým Světa, nedělní Team Championship pak bude premiérou klubového turnaje trojic.

 

JokeRiders Cup 2014

Loňská premiéra JokeRiders Cupu skončila remízou a oba letošní kapitáni Gindraa a Pavel si brousí zuby na historické převzetí „černého poháru“. Zatímco Pavel vsadil na téměř nezměněnou sestavu gentlemanů a žebříčková převaha je v tomto ohledu značná, v dámské části reprezentují Svět takové hvězdy jako Lenyule, Vera nebo Paczessa, doplněné medailistkou z Mongolian Champioship Luckou, oproti tomu Čechům bude chybět Bardotka, žebříčkovou jedničkou bude Jonagold. Na scénu se vrací Dalmar Dume, určitým překvapením byla nominace Rikky Ruuka, nicméně Gindraa vidí v tom chladném seveřanovi potenciál. „Může být černým koněm, přestože je bílý,“ zhodnotil otázku dotěrného novináře. Na straně Čechů vkládá Pavel podobné naděje do Petry a Katarinatora, které budou mít na JokeRiders také svoji premiéru na velkých turnajích. Nejlepší hráč a hráčka celého turnaje si zajistí nominace na prosincové Masters.

JokeRiders Cup - World Team 2014    VS.    JokeRiders Cup - Team All Czechs 2014

 

Team Championship 2014

Osm týmů svede u šesti stolů v neděli bitvu o celkem 700 bodů pro vítězný tým Team Championship a tato novinka přilákala prakticky kompletní světovou špičku a také ambiciózní albánský tým, který se poprvé představil na kolbištích v loňském roce. Mezi favority budou patřit KK Bílá Hora v čele s úřadujím vítězem Světové série Jookim, bývalou světovou jedničkou Pavlem a novickou Mischtou, Tanamur Jakarta v nejsilnějším možném složení s Viktoorem, Lucasem a Soxacem, mongolský Daschinchilen vede Kocour, čtvrtá hráčka světového žebříčku Paczessa a vytáhlý Batbold. Silní budou i San Diego Padres, kteří určitě v přípravě nic nepodcení, černými soby mohou být norští Smoking Elks. Vedle Ing.Vraanka a Lucky představují talentovanou Hvit. Velkou neznámou budou jak albánští, ovšem stejně tak ghanští, kteří překvapivě nevsadili na spolehlivé opory Dalmara a Mokele.

Turnaj přivítá kromě nových tváří i legendu Smoking Cat. Feno startuje za ruský Zevelteam Oblomovy, trénuje zcela separátně, zřejmě ve Falešných horách a až na výjimky ho nikdo neviděl hrát téměř dvacet let.

Vítězný tým turnaje obdrží sadu medailí příslušného kovu a nejlepší hráč a hráčka celého turnaje má opět zajištěné místo na Masters2014.

Poštovní úřady jednotlivých zemí pojaly událost s patřičným významem a vydaly při příležitosti vyhlášení nominací tyto pohlednice.       

 

KK Bílá Hora (Czech)           Black Dogs Ghana (Ghana)
     
San Diego Padres (USA)           Zevelteam Oblomovy
     
Smoking Chingiss Daschinchilen (Mongolia)           Tanamur Jakarta (Indonesia)
     
Shqiperi Shitet (Albania)           Hardangervidda Smoking Elks
     

za SCWU
Leon Berger

More news
Kalifornský Cider!Třetí roura pro KocouraVelký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.