Kalifornský Cider!

Čtyři američané v první pětce

(9.2.'20) Americký Open opanoval pilot kosmické lodi, legendární komandér Riker, a poprvé v kariéře tak dosáhl na metu nejvyšší.

Smoking Cat US Open 2020 (result news)Druhý turnaj Smoking Cat National Tour, US Open 2020, byl opět kvalitně obsazený, přinesl napínavé okamžiky, říznou hru, ale i řadu nečekaných překvapení. Příjemné prostředí arény Kulturního domu Bílá Hora uvítalo kromě početné skupiny američanů také hráče ze země kamení Albánie, z černého kontinentu (z mekky černých albínů Ghany) a řadu šampiónů z Česka.

Šokujícím vývojem začala hra u zadního semifinálového stolu, kde se s nadějí na postup jako první rozloučil favorit Ruprecht ze San Diego Padres, organizátor turnaje, který jistě pomýšlel na stupně vítězů. Odnesl si tak vlastnoručně nadesignovanou placku s hracím slovem Canada. Po něm si stylizovaný javorový list připnuly ještě Koťátko a Petra, také jindy úspěšná hráčka.

Přední stůl se ne příliš překvapivě rozloučil jako s prvním s albáncem Red Hillem, ovšem ti, co ho následovali, nebyli ani zdaleka z řad slabších hráčů – afričan Gindraa a česká kyborgová legenda Jooki, která si sáhla na mety nejvyšší snad při všech dosavadních turnajích. Naopak čistou hrou nenápadně, ale soustředěně provokoval ze svého koutku Cdr Riker z Padres.

K finálovému stolu tedy usedla zajímavá sestava – čtyři američané (Auntie Catherine, Cdr Riker a dva relativní nováčci Heda a Danha), albánec Kunta a echtovní čech z Vinohrad, všeuměl Lumír. Slovíčko Mexic (záměrná zkomolenina jména další sousední země USA) si po napínavé hře připjali na hruď dva američané: Danha (Los Gatos) a Heda (San Diego Padres) a překvapivě dlouho se ve hře držící albánec Kunta. A to už byl jasný výsledek turnaje – suverénním vítězem se po bravurní a sebevědomé hře stal Cdr Riker, který měl konečně možnost ukázat zkušenosti nabyté při řízení kosmické lodi – totální soustředění a rozhodnost ve vypjatých chvílích. Na pomyslných stupních vítězů jej doprovodili Lumir a Auntie Catherine.

US Open, který spolu se sudím Kocourem a Paczessou sledovala zpovzdálí i kapitánka Padres Marge, byl jedním z dalších pohodových turnajů, kde se hrálo kvalitně, poctivě a se zdravým zaujetím až do samotného konce. Dalších 12 hráčů již určitě svrbí ruce a soustředěně trénují na Cats & Elks 2020, Norwegian Open, který bude hostit aréna u Dr. Vojáka 21. března 2020.

US Open 2020 Official Results

1. CDR RIKER (San Diego Padres) 93 % - včetně začlenění mezi legendy KK v úspěšnosti na dvoukolových turnajích
2. LUMIR (Royal SCC Vinohrady) 83 %
3. AUNTIE CATHERINE (San Diego Padres) 78 %
4. HEDA (San Diego Padres)
5. DANHA (Los Gatos)
6. KUNTA (Shqiperi Shitet)
7. PETRA (Royal SCC Vinohrady)
8. RUPRECHT (San Diego Padres)
9. JOOKI (KK Bílá Hora)
10. RED HILL (Shqiperi Shitet)
11. GINDRAA (Black Dogs Ghana)
12. KOTATKO (Shqiperi Shitet)

Kompletní report turnaje: Smoking Cat US Open 2020

Aktuální žebříček

Smoking Cat Season Ranking 2020


Z Horních Řep pro SCWU media
Ester Čáslava Rakoncaj

More news
Kalifornský Cider!Třetí roura pro KocouraVelký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.