Velký návrat Kouřící kočky

Kompletní sezóna začíná poslední lednovou středu v chrámu hry

Smoking Cat Mongolian Open 2020 (National Tour)Kouřící kočka je z5!

(25.1.'20) Rok 2020 je ve znamení návratu mnoha již klasických turnajů, znovuzavedení inovovaného sezónního žebříčku a obnovení tradice Masters. Sezóna obsahuje tři turnaje Nationals Tour, tři turnaje Classic Tour, tři majory a turnaj nováčků. Nově také vyhlášení nejlepšího hráče sezóny jako nejvyššího ocenění Smoking Cat pro hráče s nejvyšším počtem bodů za celou sezónu.

Celý ročník otevírá již tradičně Mongolian Open, tentokrát s jednoznačně nejvyšší úrovní historie. Předchozí tři ročníky ovládli vždy domácí hráči, ovšem letos bude i finálová účast pro většinu hráčů úspěchem. Vedle trojice elitních Mongolů přijal pozvánku Jooki a jeho věčný stín Glide, vítězka poslední Fiesty Zhaf, vítězka interGalaktické série Alida, nadějný Anjelik, tahoun Royalu Vinohrady Lumir a kompletní Kozlovna v sestavě Vizour, Alesh a Robi.

V zásadě tedy půjde především o souboj české a asijské školy, do které se budou jistě snažit promluvit solitéři. Karetní experti z Čimic, které jsme oslovili, favorizují jednoznačně hráče Kozlovny, ovšem uvidíme, zda domácí prostředí nepomůže přece jen k udržení neporazitelnosti. Kocour i Batbold prokázali již v minulosti, že u velkého černého stolu umí zvítězit, Paczessa porazila již většinu soupeřů, se kterými se může potkat. Batboldovi věří i nejvíc fanoušků.

Hraje se o 2-25 bodů do sezónního žebříčku pro nejlepší desítku turnaje. Vedle tradiční putovní trofeje pro vítěze se hraje i o diplomy pro nejlepší tři hráče a turnaj je dotován i věcnou cenou pro vítěze, sadou designových nožů od Lionela Messiho. Hracími slovy jsou enviromentální jevy ohrožující Mongolsko.

US Open před branami

Na počátku února se uskuteční další turnaj National Tour 2020, také velmi solidně obsazený US Open. O výsledcích budeme informovat.

 

Všechny turnaje během sezóny je možné sledovat LIVE na webu Smoking Cat.


Z mrazivého Písku pro SCWU media
Leon Berger

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.