Hejma už se žene stepí!

První ostrou prověrkou hráčů v nové sezóně bude Mongolian Open

 

Proud Mongolian fans coming to Mongolian Open 2015, Prague

Začíná sedmá sezóna Smoking Cat, která podle všeho nebude mít v historii obdobu. Seriál pěti! turnajů seriálu Nationals odstartuje již tento pátek (30.1.) Mongolian Open v aréně Follow the Cat. Kapacita turnaje byla naplněna na kompletní desítku hráčů a vedle obhájce prvenství a vítěze prosincových Masters Kocoura se na něm představí například loňský vítěz GreenHorn Cat Batbold, americká jednička gentlemanů Ruprecht, ghanský matador Gindraa nebo legendární Red Hill, jenž v předstihu zaslal rozměry svého Mercedesu kvůli vyčlenění parkovacích míst. Mongolskou trojkou je Oleandr, který v přípravě podle vlastních slov nezahálel a touží po prvním finále v kariéře. Po úspěchu prahne také fin Rikka Ruuk, kterého jistě potěší welcome drink v podobě ledově namražené vodky. Ten má jako jeden z mála výhodu účasti na loňském ročníku, tak uvidíme, zda zkušenosti z turnajové atmosféry prodá u stolu.

Černými klisnami turnaje mohou být tři dámy, zkušená katařanka Osvald i ambiciózní Auntie Catherine ze San Diega rozhodně nechtějí končit před finále a Petra, která před sezónou podepsala lukrativní smlouvu s dynamicky rostoucím klubem KK Královské Vinohrady, se určitě bude chtít předvést jak před svými novými chlabodárci, tak před svým maskotem, kterého bere s sebou z předchozího angažmá.

Favoritem podle bookmakerů je Kocour, ale finále by mělo být zcela otevřenou záležitostí.

Po Mongolian Open bude vydán první sezónní žebříček, který bude na konci sezóny určovat pořadí pro účast na Masters.


Leon Berger (Horní Jiřetín)

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.