PartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu Kozlovna

První Season event zaskočil i skalní znalce

Smoking Chingiss Daschinchilen s Láďou Vízkem - PartyCat 2015(Praha, 28.2.'15) Čimická Kozlovna hostila premiérový ročník sezónní akcičky PartyCat Kozlovna, kterému dominovali karetní hráči nově vzniklého týmu Kozlovna včetně olympijského vítěze ve fotbale z roku 1980 Ladislava Vízka (Vizour).

Hráči týmu Kozlovna se ani trochu nezalekli zkušených hráčů Kouřící kočky. V uvolněné atmosféře nastavili vlastní tempo hry a ani zkušení borci tomuto tempu nestačili nebo neměli zrovna svůj den. Pravidlo, že hra by měla být dynamická, dostalo úplně nový rozměr, takže turnaj byl velmi svižný a plynulý. U stolů se sešlo celkem 16 hráčů a od 19.15 do 23.00 se stihla odehrát celkem 3 kola (každé na 5 písmen).

Joseph a Alesh, reprezentanti týmu Kozlovna, byli jediní, kdo zvládl první kolo s čistým kontem. Skvěle si vedl také Vizour, který se celý večer staral o zábavu okolních hráčů a neskrýval radost z písmen, které obdrželi soupeři u jeho stolu. Nebál se svou radost projevovat tak, aby každý v Kozlovně věděl, že on má jen jedno písmeno a konta protivníků se písmeny jen hemží. „To nešlo uhrát, vždyť už má ranec, má víc jak sedmnáct. Prostě jsem ho zaříz'," vykřikl po písmenu pro Red Hilla.

Nejlepší hráči sezóny 2015 se ani přes velkou snahu nakonec k finálovému stolu neprobojovali a zahráli si malé finále o konečné sedmé až dvanácté místo. Naopak hráči „domácího“ týmu Kozlovna postoupili bez větších problémů ve trojici do finále, nováčkovskou daň zaplatil pouze Robi, který zcela nezvládl 1. kolo a obsadil až konečné 13. místo.

U finálového stolu dále usedli Soxac z indonéského týmu Tanamur Jakarta, který postoupil o pouhých několik setin procenta na úkor lačného Kocoura, do Soxace byly ve finále vkládány naděje celého kočkařského světa, ale nakonec obsadil v konečném pořadí až čtvrté místo. K velkému překvapení všech přítomných v Kozlovně se k finálovému stolu probojovali i dva reprezentanti Albánie (Cirhoza, Kunta). Prvním odpadlíkem finále se stal Alesh. Albánci se potom společně se Soxacem bránili perfektně hrající dvojici Joseph a Vizour. Ale na bezchybně hrajícího Josepha a Vizoura, které tento turnaj zastihl ve skvělé herní pohodě, nestačili. Vizour nakonec obsadil druhé místo a vítězem prvního ročníku PartyCat se stal populární Číňan Joseph. Oba zakončili turnaj s velmi kvalitní 90% úspěšností.

Cirhoza a Kunta obsadili v celkovém pořadí třetí a páté místo a pro albánskou reprezentaci se tato sezónní akce stala jedním z nejlépe odehraných turnajů, takže předturnajové  předsevzetí albánského kapitána, získat dohromady alespoň tři body, bylo mnohonásobně překonáno. Cirhoza navíc ukázal ve finále nervy typického albánce, který přišel o veškeré jmění v pyramidové hře neboli letadle, neboť se jako první dostal na matchball, a přesto nakonec v těžké konkurenci skončil „na bedně“.

Finále „B“ neboli semifinále útěchy opanovala Katarinator před Jookim (oba team KK Bílá Hora), takže leader světového žebříčku teamů zaznamenal pouze drobný dílčí úspěch, který nemohl být považován za naplnění očekávání, která byla do „KKček“ vkládána před turnajem.

Doufejme, že Kouřící kočka se po tomto vydařeném turnaji do Kozlovny zase brzy vrátí.

Výsledky a záznam LIVE přenosu: PartyCat 2015


Leonteenka Berger

More news
Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.